Trivelig Leilighet Med Uteplass Pa Lund Leilighet

9B Urds Vei, Kristiansand, Norge - Vis på kart

Trivelig Leilighet Med Uteplass Pa Lund Leilighet Kristiansand ligger nesten 2 km fra Aquarama Bad.

Sted

Leiligheten ligger 1 km fra Gimle Gård. Stedet ligger 20-minutters gange fra sentrum av Kristiansand. Det er La Pizza og Kristiansand Fiskebasar som serverer Zuid-Italiaanse keuken retter, som ligger innen 9-minutters gange fra boligen. Naturmuseum og botanisk hage er også bare en kort drosjetur unna.

Mat & Drikke

Gjestene kan også ta buss på Ostre ringvei/Kongsgard alle busstasjon, som ligger 200 meter unna, for å utforske resten av Kristiansand

Hvorfor velge Trivelig Leilighet Med Uteplass Pa Lund Leilighet Kristiansand?

Velg rom

Hovedfasiliteter

  • Barnevennlig

Generell
  • Barnevennlig
1/5

Parkeringsmuligheter

  • Parkering

På kjøkkenet

  • Tørketrommel

For barn

  • Vugger/ Barnesenger

På rommene

  • Te- og kaffefasiliteter

Boligareal

  • Vaskemaskin

Utstyr

  • Flatskjerm tv

Viktig informasjon

Innsjekking:
fra 15:00 til 23:59
Utsjekking:
til 12:00

Når skal du bo?

Fra USD 0 per nat
Innsjekking 2 jul 2026
Utsjekking 3 jul 2026
Gjester 2 gjester

Voksne:

2

Barn:

0
Alle priser bekreftet
Hvordan vi bekreftet prisene Teamet vårt sjekker prisene jevnlig for å sikre at du ser de laveste tilgjengelige prisene. Vi sammenligner dem med hotellpriser og andre leverandører. Hvis det dukker opp rabatter eller kampanjer, oppdateres prisene på nettstedet vårt deretter.

Rom

Bilder av Trivelig Leilighet Med Uteplass Pa Lund Leilighet Kristiansand

Beliggenheten av Trivelig Leilighet Med Uteplass Pa Lund Leilighet Kristiansand

9B Urds Vei, Kristiansand, Norge

Attraksjoner
Flotte restauranter
Transport

Steder i nærheten

    Gjesteanmeldelser om Trivelig Leilighet Med Uteplass Pa Lund Leilighet Kristiansand

    Basert på vurderinger fra pålitelige leverandører

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.

    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Prøv på nytt.

    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Kanadiske dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesisk yuan
    • CZK Tsjekkisk koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Ny israelsk shekel
    • JPY Japansk yen
    • MYR Malaysisk Ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polsk zloty
    • RON Rumensk leu
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudiarabisk rijal
    • SGD Singaporsk dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sørkoreansk won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Sveitsisk franc
    • TRY Tyrkisk lire
    • UAH Ukrainsk hryvnja
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Velg språk
    Når skal du bo?
    Fra USD 0 per nat
    Innsjekking 2 jul 2026
    Utsjekking 3 jul 2026
    Gjester 2 gjester

    Voksne:

    2

    Barn:

    0
    Alle priser bekreftet
    Hvordan vi bekreftet prisene Teamet vårt sjekker prisene jevnlig for å sikre at du ser de laveste tilgjengelige prisene. Vi sammenligner dem med hotellpriser og andre leverandører. Hvis det dukker opp rabatter eller kampanjer, oppdateres prisene på nettstedet vårt deretter.
    Innsjekking og Utsjekking
    2 jul 2026
    3 jul 2026
    Gjester
    2 gjester
    Vi er her for å hjelpe
    Hei der! Har du et spørsmål? Send oss en melding – teamet vårt hjelper deg gjerne.
    Dine detaljer:
    Emne:
    Melding:
    Thank you for your message. Vi tar kontakt med deg snart!
    Din melding ble ikke levert
    Viktig informasjon
    Trivelig Leilighet Med Uteplass Pa Lund
    Innsjekking:
    fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking:
    til 12:00